İçeriğe geç

SGC’den Karakullukçu’ya ziyaret

SGC Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyeleri Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu ziyaret etti.

HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİ

Sakarya Gazeteciler Cemiyet Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyeleri Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu ziyaret etti. Arifiye Belediye başkanlığına 4’üncü kez seçilen İsmail Karakullukçu’ya hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Matur, ziyarette SGC’de yapılan seçimin ardından göreve gelen yeni yönetim kurulu üyelerini de tanıttı.

DÖRDÜNCÜ DÖNEME BAŞLADIK

Arifiye Belediye Başkanlığı görevinde dördüncü dönemine başladığını ifade eden Başkan Karakullukçu, “Bu güne kadar geçen süre içerisinde “İşimiz Hizmet, Gücümüz Millet”  sözü doğrultusunda çalıştık. Bu zaman kadar bize güvenen, güvenmeyen, oy veren, vermeyen dostlarımızın başını öne eğecek hiçbir tutum ve davranış içerisinde olmadık” dedi.

ARİFİYELİYE HİZMET

Başkan Karakullukçu, “Sadece Arifiye için, Arifiye’li için hizmet üretmeye çalıştık. Mutlaka eksiklerimiz olmuştur. Yapamadığımız, yetiştiremediğimiz bir takım şeyler olabilir. Ancak, Arifiye’de uzun yıllardır konuşulan, proje olarak üretilen ne varsa gerçekleştirmek bize nasip oldu. Yeni dönemde de seçim öncesi vaat ettiğimiz projeler için çalışacağız” deyi konuştu.

Kategori:SGC Haber