İçeriğe geç

SGC’den Çelik’e ziyaret

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyeleri 31 Mart seçimlerinde Serdivan Belediye Başkanlığı’na seçilen Osman Çelik’i makamında ziyaret etti.

YEREL BASIN ÖNEMLİ

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyeleri Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Çelik, kongre sonrasında güven tazeleyen SGC Başkanı Sezai Matur ve yeni yönetimini tebrik ederek, yerel basının kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.

GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ

Başkan Osman Çelik ziyarette yaptığı açıklamada, ilçe için alınacak her kararda vatandaşların kendilerine rehber olacağını belirterek, “Yeni dönemde Serdivanımız için güzel hizmetlere birlikte imza atmak istiyoruz. Bu bağlamda Sakarya basınıyla birlikte uyum içerisinde hareket ederek, azimle çalışacağız. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.” dedi.

ÇALIŞMALAR HIZLANDI

İlçedeki çalışmaları anlatan Çelik, “Yama çalışmalarımız hemen başladı, temizlik çalışmalarımızı hızlandırdık, bu dönem daha çok çalışan, mücadele eden, temiz bir Serdivan için mücadele veriyoruz. Vatandaşımızın hafta sonu ya da hafta içi Serdivan’da çıktığında daha rahat nefes alabileceği sosyal alanlar oluşturmak için mücadele ediyoruz” dedi.

Kategori:SGC Haber