İçeriğe geç

SGC’den Alemdar’a ziyaret

SGC’de yapılan kongrenin ardından Başkan Sezai Matur ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret etti.

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Matur, yönetim kurulu üyelerini Başkan Alemdar’a tanıttı. SGC’nin yeni yönetiminin hayırlı olmasını dileyen Başkan Alemdar, Sakarya için yapılacak işlerin duyurulmasında her zaman basının önemli olduğunu belirtti.

ŞEHRİ DİNLEYECEĞİZ

Sakarya’yı yönetirken şehrin tüm dinamiklerinin görüşlerini önemsedikleri ifade eden Başkan Alemdar, “Biz Sakarya ile ilgili fikri olan herkesi dinliyoruz. Şehrimiz için birlikte çalışarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermenin gayreti içindeyiz. Sakarya’daki basın kuruluşları da bizim her zaman en önemli paydaşlarımız arasında yer almaktadır” dedi.

HALK GÜNLERİ YAPACAĞIZ

Alemdar ayrıca düzenleyecekleri halk günü ile ilgili de bilgiler vererek, ““Halkımızın isteklerine, beklentilerine cevap vermek ve sorularına hızlı müdahale etmek için halk günleri düzenleme kararı aldık. İlk olarak Büyükşehir Belediyesi’nde uygulamayı başlatacağız. Belediye bürokratlarımızla milletimizi dinleyeceğiz ve onların sorunlarına çözüm üretmek için gayret sarf edeceğiz” dedi.

Kategori:SGC Haber