İçeriğe geç

Doğuş: Uyuşturucuya Geçit Vermeyeceğiz

SGC Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulunu ağırlayan İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş, son günlerde artan uyuşturucu baskınlarıyla ilgili, “Sakarya’da uyuşturucuya geçit vermeyeceğiz. Sakarya cennet gibi bir şehir ve insanları hizmetlerin en iyisine layık” dedi.

ŞEHRİ TANIMAK İÇİN DOLAŞTIM

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve yönetim kurulu üyeleri ilimize yeni atanan İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İlimize geldiğinde şehri tanımak için dolaştığını belirten Emniyet Müdürü Doğuş, “Sakarya’yı kendim tanımak istedim ve şehri turladım. Gördüğüm eksiklerle ilgili olarak da gereken adımları attık” dedi.

HER ZAMAN SAHADA OLACAĞIZ

Sakarya’nın uyuşturucuyla yüzleşmesi gerektiğini belirten Doğuş, “Uyuşturucuyu sahada baskılamamız lazım. Biz bu dönemde sürekli sokakta olacağız ama bunu yaparken vatandaşlarımızı asla rahatsız etmeyeceğiz. Uyuşturucuya geçit vermeyeceğiz. Yunus polislerimizin sayısını arttırdık. Ayrıca gelen ihbarlara müdahale süresini de aşağıya çekiyoruz” diye konuştu.

HİZMETİN EN İYİSİNE LAYIKLAR

Sakarya polisinin özgürlük ve güvenlik dengesini yürüterek hizmetlerini sürdüreceğine değinen İl Emniyet Müdürü Doğuş, “Serdivan’da yurtlar ve üniversiteler bölgesindeki denetimlerimiz artarak devam edecek. Üniversite öğrencilerinin huzurunun bozulmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Sakarya adeta cennet gibi bir şehir ve bu şehirdeki insanlar hizmetin en iyisine layık” dedi.  

MATUR: YANLARINDAYIZ

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur da ziyarette yaptığı konuşmada Sakarya’da son dönemde artan uyuşturucu baskınları için Doğuş’a teşekkür ederek, “Yeni Emniyet Müdürümüze görevinde başarılar diliyoruz. Sakarya’yı zehirlemeye çalışanlara karşı artan baskınlar bizi sevindiriyor. Uyuşturucuyu Sakarya’dan kazımak için atılacak her adımda yanlarındayız” dedi.

Kategori:SGC Haber